Telefonia VoIP

Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne pozwalają na zwiększenie efektywności pracy i poprawę obsługi klienta. Innowacyjną technologią, która zrewolucjonizowała prowadzenie rozmów biznesowych, jest telefonia VoIP oparta o zdobycze Internetu. Proponowane przez nas urządzenia do komunikacji głosowej i tekstowej dają o wiele więcej możliwości niż tradycyjne centrale i telefony. Cyfrowe łącza oferują zarówno wyższą jakość dźwięku, jak i niższe koszty użytkowania.

Projektujemy, instalujemy, konfigurujemy, serwisujemy. Zapewniamy fachowe doradztwo i wsparcie techniczne. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu. Eksperci z Telco chętnie pomogą!

Telefonia VoIP – istota, specyfika działania, zalety

Rozwój technologii cyfrowych i rozwiązań bazujących na Internecie wprowadziło wiele zmian w metodach komunikacji. Standardem są poczta elektroniczna, telefon komórkowy, wideorozmowy z wykorzystaniem urządzeń IT i wielkoformatowych monitorów. To także możliwość przekazywania informacji telefonicznych opartych o transmisję głosu poprzez sieci komputerowe i wirtualne centrale.

Na pytanie, co to jest telefonia VoiP – w skrócie można odpowiedzieć, że jest to metoda prowadzenia rozmów, wykorzystując łącza internetowe. Technologia Voice over Internet Protocol stanowi świetne rozwiązanie do wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji biznesowej na potrzeby handlowe, przemysłowe, biurowe.

Nowoczesna centrala VoiP posiada zaawansowane funkcje, w tym m.in.:

– zapowiedzi głosowe,
– telekonferencje,
– kolejkowanie i przekierowywanie połączeń,
– nagrywanie i blokowanie rozmów.

Telefony VoiP realizują również wiadomości tekstowe.

Rozwiązania VoiP – postaw na sprawdzoną firmę

Specjalizujemy się instalacji, konfiguracji oraz obsługi urządzeń do zarządzania internetowymi połączeniami. Zapewniamy kompleksową obsługę central i telefonów Voice over Internet Protocol takich renomowanych firm jak Slican, Platan, Panasonhic. Świadczymy usługi naprawy i serwisu.

Działamy zgodnie z obowiązującymi w branży standardami, zapewniając profesjonalną pomoc z zakresu telefonii wirtualnej. Oferujemy atrakcyjne ceny usług – dlatego zapraszamy do współpracy!

Masz pytania?

Czekamy na kontakt aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

Pracujemy z najlepszymi: