FONEO

baner

FONEO - Czyli płać za połączenia do UE i USA od 0,06 zł - Telco

Szukasz nowoczesnych, ale sprawdzonych rozwiązań telekomunikacyjnych dla Twojego biznesu? Telco to odpowiedź na Twoje potrzeby. Jako firma z bogatym doświadczeniem w branży oferujemy wszystkim zainteresowanym Foneo. Dzięki cyfrowej technologii zupełnie wyeliminowana zostaje konieczność zastosowania kabli, co nie mogłoby mieć miejsca w przypadku klasycznych operatorów telekomunikacyjnych, a to nie koniec zalet proponowanej przez nas usługi na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza i Jarocina. Poznaj szczegóły naszej oferty.

Nowoczesna technologia dla Twojego biznesu

Kontakt z klientami, partnerami biznesowymi, ważnymi kontrahentami oraz współpracownikami nigdy nie był łatwiejszy. Nasza usługa to odpowiednia propozycja nie tylko do biura, ale również do pracy zdalnej. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, zawsze odbieraj połączenia służbowe. A wszystko to dzięki innowacyjnej technologii VoIP, czyli voice over internet protocol. Cyfrowa technologia polega na przesyłaniu głosu za pośrednictwem internetu. Oferowana przez nas usługa daje Ci możliwość kontaktowania się z oddziałami Twojej firmy na całym świecie, zawsze oferując wysokiej jakości połączenie. Rozmawiaj ze współpracownikami, wybierając numer wewnętrzny.

Foneo – rozwiązanie na miarę potrzeb Twojej firmy

Wybierając oferowaną przez nas usługę, zyskujesz nowoczesną platformę telekomunikacyjną, która zapewnia Ci dostęp do różnych udogodnień, m.in.:

– przekierowywanie połączeń oraz wiele jednoczesnych połączeń z jednego numeru

– wirtualny fax

– kontrola finansów bieżący dostęp zarówno do billingu, jak i ustawień w Panelu Klienta, dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej

– atrakcyjną i praktyczną ofertę doładowań prepaid

Dodatkowo decydując się na naszą usługę, możesz liczyć na niższe rachunki za rozmowy międzymiastowe i międzynarodowe, a to wszystko bez konieczności zakupu specjalnych urządzeń czy opłat za instalację oraz za utrzymanie systemu – nawet wybierając najniższy abonament! Znajdziesz u nas wyłącznie proste taryfy i abonament już od 2 zł netto! Nie znajdziesz za to dodatkowych opłat czy ukrytych kosztów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy Telco, a w razie pytań, zachęcamy do kontaktu.

Telefonia internetowa daje ci możliwość kontaktu ze swoimi klientami, partnerami biznesowymi, kolegami i koleżankami z pracy wszędzie. Odbieraj telefony służbowe gdziekolwiek się znajdujesz: w biurze, w podróży, pracując z domu, a nawet będąc za granicą. Możesz Tworzyć oddziały na całym świecie i rozmawiać za darmo między nimi wybierając numer wewnętrzny.
Minimalny abonament, zauważalnie niższe rachunki na rozmowy międzymiastowe i międzynarodowe, bez konieczności zakupu specjalnych urządzeń, brak opłaty za instalację i utrzymanie systemu. Będziesz zadowolony z kwoty, którą zobaczysz na rachunku Foneo.

OGROMNE KORZYŚCI

 • abonament już od 2 zł netto
 • tanie rozmowy do Polski i za granicę
 • praktyczne doładowania online w ofercie prepaid
 • proste i nieskomplikowane taryfy
 • darmowe połączenia wewnątrz sieci
 • połączenia z i do większej puli numerów miejskich – SIP Trunk

DLA TWOJEGO

 • wiele jednoczesnych połączeń z jednego numeru
 • panel klienta dostępny z poziomu przeglądarki internetowej
 • zarządzanie połączeniami – przekierowania, zastrzeżenie numeru
 • kontrola finansów – biling, historia połączeń
 • pakiet bezpieczeństwa – limity kwotowe, kontrola IP

BIZNESU

 • oferujemy nową centralę lub sprzęt do jej rozbudowy w abonamencie
 • wszystko to bez dodatkowych opłat i ukrytych „procentów”
 • promocja dostępna w taryfie Twoja Sofa
 • w prosty sposób nabywasz kompletny system telekomu-  nikacyjny dla firmy

Masz pytania?

Czekamy na kontakt aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

Pracujemy z najlepszymi: