Centrale telefoniczne

baner

CENTRALE TELEFONICZNE - SYSTEM DUŻYCH MOŻLIWOŚCI

Decydując się na skorzystanie z naszych usług montażu, doradztwa i wsparcia, które prowadzimy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza i Jarocina, otrzymujesz innowacyjny system zunifikowanej komunikacji. Centrale Slican NCP to rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Wyróżnia się on bardzo szerokim zakresem usług, obejmujących m.in.:

 • Automatyczne generowanie zapowiedzi Text2Speech
 • Call center
 • Czat
 • Fax2Mail
 • Komunikator
 • Konferencje, wideo konferencje
 • Nagrywanie rozmów
 • Wysyłanie SMSów
 • Voice2Mail
 • Zarządzalne kolejkowanie połączeń

Lokalizacja nie ma znaczenia, gdyż oferowane przez nas rozwiązanie przeznaczone jest dla instytucji i firm z wszelkich branż, których oddziały zlokalizowane są w dowolnym miejscu. Ponadto, centrale dzięki elastycznemu oprogramowaniu z dostępem do sieci LAN i WAN, a także wydzielonej wyłącznie dla systemu NCP (INT) mogą skutecznie zarządzać pojedynczymi elementami systemu oraz usługami w wielooddziałowej firmie. Co więcej, z uwagi na wykorzystanie efektywnego narzędzia Slican ConfigWEB masz możliwość zbudowania indywidualnego systemu wraz z jego konfiguracją przez przeglądarkę internetową.

baner
baner

NAJWAŻNIEJSZE SĄ TWOJE POTRZEBY

Szukasz rozwiązania, które możesz dowolnie personalizować tak, by możliwie jak najlepiej odpowiadało na Twoje potrzeby? Wybierz Platformę Slican NCP. Oferowane przez nas rozwiązanie pozwala na układanie kolejnych elementów systemu według potrzeb Klienta. Przykładowo, możesz dowolnie łączyć siedziby, np. kwaterę główną z oddziałami znajdującymi się zarówno na terenie, jak i poza granicami kraju – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stały, szybki oraz bezpośredni kontakt z klientem lub główną siedzibą. Centrala Slican NCP zapewnia bezproblemową telekomunikację dla nawet 10 000 użytkowników zarówno w przypadku pracowników call center czy firm doradczych, jak i mobilnych agentów ubezpieczeniowych oraz firm świadczących wsparcie techniczne lub usługi serwisowe. Ponadto, proponowana przez nas platforma jest skalowalna. Oznacza to, że zawsze doskonale dostosowuje się do wymagań Klienta, nawet w zakresie podwójnego sterowania czy zasilania oraz HotSwap.
slican

ZAPEWNIJ SOBIE KOMFORT W KOMUNIKACJI

Kluczem do uzyskania obsługi klienta na najwyższym poziomie jest sprawna komunikacja pomiędzy oddziałami, wraz z pakietowym przesyłaniem informacji oraz w razie awarii, dodatkowymi trasami dla ruchu telekomunikacyjnego. Dodatkowo, bardzo ważny jest sprawny i prosty dostęp do centrali – w tym przypadku dzieje się to bezpośrednio. Możliwość błyskawicznej reakcji, a zarazem zoptymalizowania zarządzania systemem gwarantuje dostęp przez Internet lub z sieci LAN/WAN.

Priorytetem okazuje się również analiza zarówno historii połączeń, jak i rozmów. Owa analiza umożliwia wyeliminowanie wąskich gardeł. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo systemu, jest to zagwarantowane poprzez szyfrowanie połączeń video i voice (TLS/SRTP) oraz redundację (CM400P i CM600P). Innymi słowy, oznacza to zdublowanie elementów systemu, co może zapewniać ciągłość pracy nawet w przypadku awarii.

Ponadto, telefony SIP realizują wiadomości tekstowe, a zarówno treść połączeń voice, jak i dane bilingowe mogą być rejestrowane. Do tego dochodzi:

 • Zintegrowany system CallCenter
 • Komunikator Messenger CTI
 • Wielofunkcyjna poczta głosowa Voice2mail
 • Zaawansowany interaktywny IVR

Natomiast możliwość zarządzania przez sieć wieloma elementami systemu z jednego miejsca zapewnia narzędzie ConfigWEB.

Centrale VoIP - Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Jarocin

Oferowane rozwiązania teleinformatyczne to nowoczesna technologia, która sprawdzi się w organizacji biznesowej niezależnie od sektora i branży, w której działa. Zapewniamy profesjonalny serwis techniczny i kompleksowe wsparcie doradcze związane z funkcjonowaniem central telefonicznych VoIP wielu renomowanych producentów (m.in. Slican, Panasonic).

Usługi kierujemy szczególnie do podmiotów zlokalizowanych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Jarocina, Krotoszyna, Pleszewa i okolic. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Serwis i wsparcie central SLICAN, PANASONIC, PLATAN oraz innych

Jako firma Telco , pragniemy poinformować, że oferujemy kompleksowe usługi związane z centralami telefonicznymi przede wszystkim centralami Slican którym jesteśmy autoryzowanym partnerem. Specjalizujemy się w wsparciu technicznym, montażu, konfiguracji oraz rozbudowie systemów. Ze względu na niedawne informacje dotyczące wycofania się z rynku firmy Panasonic, chcielibyśmy podkreślić, że centrale tej marki  są u nas nadal pod pełnym wsparciem. Zapewniamy profesjonalny serwis i obsługę central wszystkich naszych klientów. Dbamy o to, aby każdy system działał sprawnie i był niezawodny. Zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania?

Czekamy na kontakt aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

Pracujemy z najlepszymi: