Centrale telefoniczne

baner

SYSTEM DUŻYCH MOŻLIWOŚCI

Decydując się na skorzystanie z naszych usług montażu, doradztwa i wsparcia, które prowadzimy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Jarocina i innych miejscowości. otrzymujesz innowacyjny system zunifikowanej komunikacji. Centrale Slican NCP to rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Wyróżnia się ono bardzo szerokim zakresem usług, obejmujących m.in.:

 • Automatyczne generowanie zapowiedzi Text2Speech
 • Call center
 • Czat
 • Fax2Mail
 • Komunikator
 • Konferencje, wideo konferencje
 • Nagrywanie rozmów
 • Wysyłanie SMSów
 • Voice2Mail
 • Zarządzalne kolejkowanie połączeń

Lokalizacja nie ma znaczenia, gdyż oferowane przez nas rozwiązanie przeznaczone jest dla instytucji i firm z wszelkich branż, których oddziały zlokalizowane są w dowolnym miejscu. Ponadto, dzięki elastycznemu oprogramowaniu z dostępem do sieci LAN i WAN, a także wydzielonej wyłącznie dla systemu NCP (INT), można skutecznie zarządzać pojedynczymi elementami systemu oraz usługami w wielooddziałowej firmie. Co więcej, z uwagi na wykorzystanie efektywnego narzędzia Slican ConfigWEB istnieje możliwość zbudowania indywidualnego systemu wraz z jego konfiguracją przez przeglądarkę internetową.

baner
baner

NAJWAŻNIEJSZE SĄ TWOJE POTRZEBY — innowacyjne systemy centrali telefonicznych

Szukasz rozwiązania, które możesz dowolnie personalizować tak, by jak najlepiej odpowiadało na Twoje potrzeby? Wybierz Platformę Slican NCP. Oferowane przez nas rozwiązanie pozwala na układanie kolejnych elementów systemu według potrzeb Klienta. Przykładowo, możesz dowolnie łączyć siedziby, np. kwaterę główną z oddziałami znajdującymi się zarówno na terenie, jak i poza granicami kraju – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stały, szybki oraz bezpośredni kontakt. Centrala Slican NCP zapewnia bezproblemową telekomunikację dla nawet 10 000 użytkowników zarówno w przypadku pracowników call center czy firm doradczych, jak i mobilnych agentów ubezpieczeniowych oraz firm świadczących wsparcie techniczne lub usługi serwisowe. Ponadto proponowana przez nas platforma jest skalowalna. Oznacza to, że zawsze doskonale dostosowuje się do wymagań Klienta, nawet w zakresie podwójnego sterowania czy zasilania oraz HotSwap.
slican

ZAPEWNIJ SOBIE KOMFORT W KOMUNIKACJI — instalacja centrali telefonicznej w Krotoszynie i nie tylko

Kluczem do uzyskania obsługi klienta na najwyższym poziomie jest sprawna komunikacja pomiędzy oddziałami, wraz z pakietowym przesyłaniem informacji oraz w razie awarii, dodatkowymi trasami dla ruchu telekomunikacyjnego. Dodatkowo bardzo ważny pozostaje sprawny i prosty dostęp do centrali. W tym przypadku dzieje się to bezpośrednio. Możliwość błyskawicznej reakcji, a zarazem zoptymalizowania zarządzania systemem gwarantuje dostęp przez Internet lub z sieci LAN/WAN.

Priorytetem okazuje się również analiza zarówno historii połączeń, jak i rozmów. Owa analiza umożliwia wyeliminowanie wąskich gardeł. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo systemu, jest to zagwarantowane poprzez szyfrowanie połączeń video i voice (TLS/SRTP) oraz redundację (CM400P i CM600P). Innymi słowy, oznacza to zdublowanie elementów systemu, co może zapewniać ciągłość pracy nawet w przypadku awarii.

Ponadto, telefony SIP realizują wiadomości tekstowe, a zarówno treść połączeń voice, jak i dane bilingowe mogą być rejestrowane. Do tego dochodzi:

 • Zintegrowany system CallCenter
 • Komunikator Messenger CTI
 • Wielofunkcyjna poczta głosowa Voice2mail
 • Zaawansowany interaktywny IVR

Natomiast możliwość zarządzania przez sieć wieloma elementami systemu z jednego miejsca zapewnia narzędzie ConfigWEB.

Serwis i wsparcie central telefonicznych SLICAN, PANASONIC, PLATAN oraz innych

Firma Telco oferuje kompleksowe usługi związane z łącznicami telefonicznymi, przede wszystkim marki Slican, której jesteśmy autoryzowanym partnerem. Specjalizujemy się we wsparciu technicznym, montażu, konfiguracji oraz rozbudowie systemów. Ze względu na niedawne informacje dotyczące wycofania się z rynku firmy Panasonic, chcielibyśmy podkreślić, że centrale tej marki są u nas nadal pod pełnym wsparciem. Zapewniamy profesjonalny serwis i obsługę wszystkich Klientów. Dbamy o to, aby każdy system działał sprawnie i był niezawodny. Zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego.

Masz pytania?

Czekamy na kontakt aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

Pracujemy z najlepszymi: