Centrale telefoniczne VoIP – Ostrów Wielkopolski i okolice

Przedsiębiorstwa w celu zmniejszania kosztów prowadzonej działalności biznesowej mogą stosować nowoczesne metody łączności oparte na telefonii internetowej. Funkcjonującą w organizacji sieć komputerową można łatwo dostosować do uruchomienia usług w systemie VoiP. Centrale telefoniczne Slican, Platan i innych renomowanych marek zapewniają sprawną telekomunikację, pomagając zwiększyć produktywność i zoptymalizować obsługę klientów. Telefonia Voice over Internet Protocol to nowoczesna technologia do zarządzania komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną.

Firma Telco oferuje wsparcie w instalacji, konfiguracji i serwisie telefonii Voice over Internet Protocol.

Telefonia VoIP – nowoczesna technologia Slican do internetowej łączności

Internetowe centrale telefoniczne Slican umożliwiają korzystanie z komunikacji wielokanałowej, pozwalając na przekierowywanie połączeń, zakładanie rozmów konferencyjnych, automatyczne generowanie zapowiedzi. Wysyłanie sms-ów, nagrywanie i blokowanie rozmów, wirtualny faks, kolejkowanie to kolejne zalety tych urządzeń VoiP.

Wiele modeli oferuje możliwość monitorowania połączeń, co pozwala na dokładną analizę i ocenę jakości obsługi klienta oraz skuteczności podejmowanych działań handlowych. Centrala telefoniczna Slican wykorzystująca technologię VoIP odznacza się skalowalnością. To sprawia, że można ją stopniowo rozbudowywać w miarę rozwoju przedsiębiorstwa, unikając konieczności gruntownych zmian w infrastrukturze technicznej.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa centrali telefonicznych

W zakresie naszej działalności znajdują się przeglądy systemów pracujących w telefonii internetowej. W razie zidentyfikowanych usterek i nieprawidłowości naprawiamy uszkodzone podzespoły. Usługi kierujemy zarówno do podmiotów z Ostrowa Wielkopolskiego, jak i okolic. Specjalizujemy się w obsłudze central telefonicznych Slican, Platan, ale również potrafimy zdiagnozować i naprawić inne modele. Firma Telco to rzetelny partner w branży VoIP. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i współpracy!

Masz pytania?

Czekamy na kontakt aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

Pracujemy z najlepszymi: