Instalacja systemów alarmowych

Systemy alaramowe - Bezpieczeństwo domu i firmy

Chcesz zadbać o całkowite bezpieczeństwo swojej posiadłości rodzinnej lub biurowca? Oferujemy sprzęt, który idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz chronić swoje dobra przed atakami wandalizmu. Systemy alarmowe producentów Satel czy Jablotron to gwarancja niezawodności oferowanych przez firmę Telco rozwiązań. Dzięki wymienionym rozwiązaniom marka z Ostrowa Wielkopolskiego prowadząca usługi również w Kaliszu i Jarocinie pozwoli Ci zwiększyć komfort i bezpieczeństwo w budynku – gwarantowana jest ochrona przed włamaniem.

Systemy alarmowe znajdą zastosowanie w każdym domu, mieszkaniu oraz przedsiębiorstwie bez względu na obsługiwaną branżę. Główną zaletą montażu wspomnianego rozwiązania jest prosta obsługa, uniwersalność oraz ochrona przed pożarem. Konfiguracja systemów alarmowych to dla firmy Telco z Ostrowa Wielkopolskiego codzienność, dlatego każdy klient może liczyć na usługę dostosowaną do jego indywidualnych preferencji.

Skonfigurowane akcesoria przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe producenta Satel czy Jablotron to gwarancja bezpieczeństwa proponowanych rozwiązań. Sprawdź naszą ofertę!

4 istotne kroki dla właściwego zabezpieczenia obiektu

Pierwszy to wysokiej jakości alarm. Mamy 20 lat doświadczenia w jego dobieraniu i montażu. To jeden z powodów, dla których tak łatwo nim sterować i ma on tak wiele innowacyjnych funkcji.
Drugim jest profesjonalny montaż. Przeprowadzają go wyłącznie nasi pracownicy, którzy regularnie się szkolą i zdobywają certyfikaty. To gwarantuje Ci, że wszystko działa tak, jak powinno.
Trzecim jest błyskawiczna reakcja na zaistniałe zdarzenie.
Czwarty, to komunikacja systemu alarmowego z Centrum Ochrony. W momencie wystąpienia zagrożenia, zostanie wysłany patrol.

Masz pytania?

Czekamy na kontakt aby rozwiać wszystkie wątpliwości.

Pracujemy z najlepszymi: